KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7222073

nr 722 2073

Blandteknik

Johannes Olsson, -1970, frisör, 60x84

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 19:09:00